Your search results

HAKKINDA - YNS Estate

Yurtiçi – Yurtdışı Gayrimenkül Alım Satım

YNS, Türkiye ve Dünyada emlak alım ve satım faaliyetleri yüksek olan ülkelerde, kapsamlı reklam ve pazarlama çalışmaları yapmaktadır. YNS markası olarak tüketicinin ihtiyacı olan eğitimli, güvenilir ve yenilikçi gayrimenkul danışmanlığı, arsa alım satım danışmanlığı, yatırım danışmanlığı gibi birçok alanda hmizet vermektedir.

Gayrimenkul Danışmanlığı

YNS sisteminin temelinde güven, eğitim ve vizyon sahibi olmak ilkeleri yatmaktadır. Bu payda da birleştiği müşterilerinin her türlü gayrimenkul alım – satım ve gayrimenkul danışmanlığı ihtiyacına çözüm ortağı olmayı amaçlayan YNS, yenilikçi ve eğitimli uzman gayrimenkul danışmanları kadrosuyla kaliteli hizmet anlayışı ile emlak sektöründe en çok tercih edilen marka olmayı hedeflemektedir.

Arsa-Arazi Alım Satım

YNS, yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip eder.

Yatırım Danışmanlığı

Yatırımcılarafinansal varlıkları hakkında sözlü ya da yazılı olmak üzere analiz desteği verip ve yatırımcıyı doğru yönlendirmeye çalışan şirket zihniyeti YNS’nin misyonu içerisinde yer almaktadır. YNS yatırım danışmanları Sermaye Piyasa Kurulu’nun (SPK) belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde yatırım desteği vermektedir.

YNS yatırım tavsiyelerinde bulunan yatırım danışmanları bankalarda aracı kurumlarda ve finans alanında hizmet veren pek çok kurum hakkında bilgi sahibidir.